FAQ

Na co dzień koncertujemy się głównie na ubezpieczeniach komunikacyjnych (OC, AC/NNW, Assistance) oraz dedykowanych branży transportowej (m.in. OC przewoźnika drogowego, OC licencji). Jednak naszym Klientom oferujemy również pomoc w zakresie kalkulacji ubezpieczeń na życie, nieruchomości i firmy.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię ubezpieczenia, zapraszamy do uzupełnienia formularza kontaktowego na stronie www.gbidirect.pl/kontakt/ lub o bezpośredni kontakt z naszym doradcą:

 

+48 58 739 55 99

Wypełnienie formularze nie zobowiązuje Cię do zawarcia polisy.  Natomiast dzięki pozostawionym danym nasz doradca będzie mógł skontaktować się z Tobą w celu omówienia oferty.

Dzięki uzupełnionemu formularzowi zweryfikujemy podane przez Ciebie informacje niezbędne do kalkulacji. W przypadku jakichkolwiek pytań doprecyzujemy wszystkie szczegóły, tak aby móc przygotować ubezpieczenie szyte na miarę Twoich potrzeb. Jeśli przygotowana oferta spełni Twoje wymagania, pomożemy Ci przejść przez cały proces związany z formalności zawarcia polisy.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię pytanie, napisz do nas na adres:

 

kontakt@gbidirect.pl
+48 58 739 55 99